Nasze Atuty

1.

Odpowiedzialność

2.

Terminowość

3.

Profesjonalizm

O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Remigiusz Johaniewicz została założona w 2012 r. przez radcę prawnego Remigiusza Johaniewicz, który korzystając z bogatego doświadczenia zawodowego, aktywnie i z determinacją pozyskując nowych klientów oraz stale rozszerzając zakres świadczonych usług, ambitnie rozwija jej działalność.

Kancelaria świadczy usługi na terenie Polski oraz Niemiec, współpracując stale z Kancelariami mającymi swe siedziby w Gorzowie Wlkp., Szczecinie oraz Berlinie. Obecnie na bieżąco współpracujemy z młodymi i ambitnymi radcami prawnymi oraz specjalistami z różnych dziedzin prawa, gwarantując tym samym kompleksową i profesjonalną obsługę prawną swoim klientom.

Atutem kancelarii jest połączenie zdobytej w toku kształcenia wiedzy z doświadczeniem oraz energią i kreatywnością w doradztwie prawnym jej pracowników i współpracowników, które umożliwiają rozwiązywanie najtrudniejszych problemów prawnych pojawiających się w praktyce prowadzenia działalności gospodarczej oraz w życiu prywatnym.

Pracujemy dla osób prywatnych, przedsiębiorców oraz podmiotów publicznych, oferując wszechstronną obsługę prawną w formie stałej obsługi prawnej, jak i w ramach prowadzenia konkretnych spraw oraz porad prawnych. Doświadczenie zebrane w trakcie pracy zawodowej pozwoliło nam rozpoznać potrzeby przedsiębiorców.

Nasza współpraca z klientem opiera się na uczciwej i rzetelnej pracy wykwalifikowanych radców prawnych, przejrzystości, niezależności i co istotne – unikaniu konfliktu interesów. Powierzone zadania traktujemy niezwykle poważnie i z ogromnym szacunkiem dla klienta, realizując je w sposób odpowiedzialny, terminowy i profesjonalny.

Powinni Państwo wiedzieć, że nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodą na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Ustawienie w przeglądarce zgody oznacza, że pozwalają nam Państwo czasem zapisywać pliki cookie na swoim urządzeniu, a potem je odczytywać. Możecie Państwo wyrazić lub zmienić wcześniej wyrażoną zgodę poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Zgadzam się